KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108323
nr 1610 8323
Oidentifierad konstnär. Signerad Rooth, blomsterstilleben. Olja på pannå, 40x43 cm, yttermått inklusive ram: 48x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:03:58
150 kr